Telefon
WhatsApp
  • 31 Aralık 2020, 19:27
Mersin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Mersin Evden eve nakliyat fiyatları, oldukça dikkatle gerçekleştirilmesi gereken bir iştir. Eşyalara zarar gelmemesi ve eksiksiz bir şekilde taşınması gerekmektedir. Firmamız size her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışmakta ve eşyalarınızı eski evinizde olduğu hali ve şekliyle yeni evinizde yerleştirmektedir. Sizin için bünyemizde verilen nakliye hizmetinin ücreti oldukça uygundur. Üstelik hızlı ve sizler için zahmetsiz bir hizmettir. Sizler için eşyalarınızın paketlenmesi, taşınması ve demontaj işlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiririz. Ayrıca büyük eşyalardan sayılan piyano benzeri eşyalarınız için de bizimle iletişime geçebilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyatları belli başlı bazı şeylere göre değişiklik göstermektedirler. Bunlar aşağıdaki gibidir.

Evi Taşımaya Gelecek Eleman Sayısı

Ev taşımak için gelecek olan eleman sayısı nakliye hizmetinin fiyatını belirlemede önemli bir unsurdur. Çünkü ne kadar kişi taşıma işlemine dahil olacaksa o kadar kişinin kazancı olmalıdır. Nakliye fiyatının eleman sayısına göre değişiklik göstermesi gibi eleman sayısının da değişiklik gösterdiği bazı unsurlar aşağıdakilerdir :

  • Evdeki oda sayısı ve evin metre karesi eşyaların hacmini anlayabilmek ve kaç oda eşya taşınacağını bilmek için çok önemlidir. Çünkü gerektiği durumda daha fazla eleman gelecek ve diğer elemanların iş yükü hafifletilecektir.
  • Evin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonunun giremediği durumlarda taşıma elemanları eşyaları uzun mesafe taşımak zorunda kalabilirler. Böyle durumlarda ağır eşyaların kolay taşınabilmesi için daha fazla çalışana ihtiyaç duyulur.
  • Eğer taşınılan evin olduğu apartmanda asansör yoksa yine eleman sayısı fazlalaşacak ve daha fazla insan gücüne ihtiyaç duyulacaktır.

Eşyaların Paketlenmesi ve Çokluğu

Taşınacak eşyaların paketlenmesi gelen taşıma elemanları tarafından itina ile yapılmaktadır. Paketlenmeye etki eden durumlar sadece eşyanın fazlalığı ya da azlığıdır. Evdeki oda sayısına göre paketleme malzemesi kullanılır. Evden eve nakliyat fiyatları konusunda önemli bir unsur kabul edilen paketleme işlemini ekibimiz sizler için özenle gerçekleştireceklerdir. Ayrıca ne kadar çok eşya o kadar çok paketleme ve taşıma elemanı demektir. Bununla beraber eşyanın çokluğuna göre farklı büyüklükte nakliyat kamyonları tercih edilebilir.

Taşınılacak Evin Taşınılan Eve Olan Mesafesi

Mesafe fiyat belirlemede çok önemlidir. Çünkü şehirlerarası bir taşınma olayında nakliyat kamyonunun benzin gibi ihtiyaçları olacak, ayriyeten de taşıma elemanları kamyon arkasında eşyalar ile birlikte daha fazla yol gideceklerdir.

MERSİN EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Mersin Evden Eve Nakliyat 500 TL 1,00 TL
Mersin Şehirler Arası Nakliyat 1,000 TL 2,500 TL
Mersin 1+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 500 TL 1,500 TL
Mersin 2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,000 TL 1,750 TL
Mersin 3+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,250 TL 2,000 TL
Mersin 4+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,750 TL 2,,250 TL
Mersin Evden Eve Nakliyat Asansörlü 1,500 TL  2,500 TL

Yukarıda belirtilen evden eve nakliye ve taşımacılık fiyatları tahmini rakamlardır. Fiyatlar; evinizin büyüklüğü, gidilecek yerin mesafesi, kat farkı ve asansörlü taşımacılık hizmeti verilip verilmeyeceği bilgisini verdiğiniz takdir de, doğru fiyat teklifi alabilirsiniz. Tarsus'ta size en uygun maliyetler ile evinizi taşıyalım hemen teklif almak için hızlı iletişim numaramızı arayabilirsiniz. TELEFON : 0 552 940 79 77

Mersin evden eve nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat

Erdemli evden eve nakliyat

Silifke evden eve nakliyat

Mezitli evden eve nakliyat

Mersin evden eve nakliyat yorumlar

 

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Mersin evden eve nakliyat, veya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! 0 552 940 79 77

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF AL