Telefon
WhatsApp
  • 01 Ocak 2021, 19:14
Tarsus Evden Eve Nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat ve taşımacılık tarafından nakliye hizmeti için öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulur ve ekspertiz hizmetiyle eşyalarınızın değeri belirlenir. Eşyalarınız değeri ederinde sigortalanır. Demonte eşyalar için uzman personeller görevlendirilir. Demonte eşyalarınız parçalar halinde sökülür. Parça eşyalar numaralandırılarak paketlenir Paketleme işlemi profesyonel personel tarafından gerçekleştirilir Kırılacak eşyalarınızın üzerine not düşülür. Paketleme işleminden sonra eşyalarınız dikkatli bir şekilde nakliye aracına taşınır. Nakliye aracı eşyalarınızın boyutuna ve miktarına uygun olarak belirlenir. Yeni adresinize varıldığında eşyalarınız için titizlikle taşınma işlemi başlatılır. Parça eşyalarınızın kalifiye personeller tarafından monteleme işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınız yerlerine yerleştirildikten sonra son kontroller gerçekleştirilir. Hasar gören bir eşya mevcut ise tutanak tutulur. Sigorta şirketine hasar bildirimi yapılır. Maddi zarar sigorta şirketi tarafından karşılanır.

Tarsus Evden Eve Taşımacılık Paketleme Hizmeti

Tarsus evden eve Nakliyat hizmetinde eşyaların zarar görmemesi için paketleme hizmetinin doğru yapılması gerekir. Tarsus evden eve taşımacılık paketleme hizmetinde yeni nesil paketleme ürünlerini kullanır. Paketleme hizmetinde kalifiye personeller görevlendirilir. Eşyalarınızın yapısına ve boyutuna en uygun ambalajlar seçilir. Paketleme işlemi titizlikle gerçekleştirilir. Paketleme işlemiyle eşyalarınız taşıma esnasında zarar görmemeleri için en korunaklı hale getirilir. Öncelikli taşınacaklar listesi oluşturulur. Kırılacak eşyalar çift kat ambalajlama tekniğiyle paketlenir. Paketleme hizmetini firmamızdan tüm eşyalarınızın paketlenmesi için talep edebilirsiniz. Ayrıca kısmi paketleme hizmeti de talep edebilirsiniz. Küçük eşyalarınızı kendiniz paketlerken biz beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı paketleyebiliriz. Paketleme hizmeti talebiniz doğrultusunda nakliye ücreti için makul bir fiyat teklifi sunulur.

Tarsus Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Tarsus evden eve nakliyat firması olarak sizlere kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunuyoruz. Yüksek katlı binalara eşya taşımacılığında yük asansörünün olmaması ve merdivenlerin eşya taşımaya elverişli olmaması değerlendirilir. Yeni nesil asansör sistemleri kullanılarak eşyalar güvenli bir şekilde taşınır. Asansör ekipmanları kalifiye personel tarafından kurulur. Kurulumu gerçekleştirilen asansör denenir. Daha sonra eşyalarınız yüksek katlara asansörle ulaştırılır. Hassas ve kırılacak eşyaların sarsılmadan taşınması sağlanır. Konforlu bir taşımayla eşyalarınızın en sağlıklı şekilde sizlere teslim edilmesi hedeflenir. Teknolojik ekipmanlarla uzman ekip tarafından gerçekleştirilen taşımacılık işlemi nakliye hizmeti sürecini hızlandırır. Kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunabilmek açısından her koşul değerlendirilerek titizlikle çalışılır. Evden eve nakliyat platformu Sizlere her koşulda en iyi hizmet sunulur.

TARSUS EVDEN EVE TAŞIMACILIK VE NAKLİYAT FİYATLARI

Tarsus Evden Eve Nakliyat 500 TL 1,000 TL
Tarsus Şehirler Arası Nakliyat 1,000 TL 2,500 TL
Tarsus 1+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 500 TL 1,500 TL
Tarsus 2+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,000 TL 1,750 TL
Tarsus 3+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,250 TL 2,000 TL
Tarsus 4+1 Evden Eve Nakliyat Fiyatları 1,750 TL 2,,250 TL
Tarsus Evden Eve Nakliyat Asansörlü 1,500 TL  2,500 TL

 

Yukarıda belirtilen evden eve nakliye ve taşımacılık fiyatları tahmini rakamlardır. Fiyatlar; evinizin büyüklüğü, gidilecek yerin mesafesi, kat farkı ve asansörlü taşımacılık hizmeti verilip verilmeyeceği bilgisini verdiğiniz takdir de, doğru fiyat teklifi alabilirsiniz. Evden eve nakliyat platformu Tarsus'ta size en uygun maliyetler ile evinizi taşıyalım hemen teklif almak için hızlı iletişim numaramızı arayabilirsiniz. TELEFON : 0 552 940 79 77

Mersin evden eve nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat

Erdemli evden eve nakliyat

Silifke evden eve nakliyat

Mezitli evden eve nakliyat

Mersin evden eve nakliyat yorumlar

Evden eve nakliyat platformu

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Mersin evden eve nakliyat, veya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! 0 552 940 79 77

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF AL