Telefon
WhatsApp
  • 31 Aralık 2020, 19:27
Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları; Şehiriçi yapılacak 1+1 veya 2+1 büyüklüğünde ki bir evin asansörlü taşınması "1000TL" gibi rakamlara yapılırken bu rakam farklı ilçelerde değişkenlik gösterebilir. Örneğin Silifke'de 1300, Anamur’da 1500 TL’den olarak değişebilir. Evin içerisinde bulunan eşyaların yoğunluğu,çokluğu talep edilen hizmet arttıkça doğal olarak fiyatta armaktadır. 

Mersin'de 1+1 evden eve nakliye ve taşıma fiyatları minumum "750 TL" İle maksimum "1,500 TL" Arasında değişmektedir. Mersin'de 2+1 evden eve nakliye ve taşıma fiyatları minumum "1,000 TL" İle maksimum "1,750 TL" Arasında değişmektedir.  Mersin'de 3+1 evden eve nakliye ve taşıma fiyatlarıminumum "1,000 TL" İle maksimum "2,000 TL" Arasında değişmektedir.  Mersin'de 4+1 evden eve nakliye ve taşıma fiyatları minumum "1,000 TL" İle maksimum "2,500 TL" Arasında değişmektedir. 

Evden eve nakliyat firmalarını ve fiyatlarını araştırmadan önce makalemizde siz değerli ziyaretçilerimizi nakliye ve taşımacılık fiyatları konusunda daha çok bilgilendirmek ve en uygun maliyetler ile en iyi evden eve nakliyat şirketini seçmenize yardımcı oluyoruz.

Evden Eve Nakliye Fiyatları

Evden eve nakliyat firyatları: Mersin'de evden eve nakliyat  kategorisinde yer bulunan nakliye şirketlerinin tamamı T.C. Ulaştırma Bakanlığı tarafından ev nakliyesi ve taşımacılığı hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Şimdi siz kendi kendinize soruyorsunuzdur “K3 yetki belgesine sahip olan tüm nakliye şirketleri profesyonel nakliyeci vetaşımacılık mı yapıyor?”. Hayır! K3 belgesi sadece nakliyat şirketinin korsan olmayıp resmi bir işletme olduğunu göstermektedir.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarına Dikkat Edin ?

Korsan Nakliyecilere Dikkat

Mersin’de 2010 yılından bu yana çok sayıda korsan evden eve nakliyeci bulunmakta bu nakliye firmaları diye kendilerini gösterenler web sitesi yaptırıp google reklamları ile evini taşımak isteyen müşterilerin karşısına çıkıyor. Taşımacılık öncesinde evinizin eşyalarını teslim etmeniz gereken nakliyeciyi iyi tanıyıp araştırmanızı öneririz, taşımacılığı sigortalı ve sözleşmeli bir şekilde gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Mersin evden eve nakliyat

Tarsus evden eve nakliyat

Erdemli evden eve nakliyat

Silifke evden eve nakliyat

Mezitli evden eve nakliyat

Mersin evden eve nakliyat yorumlar

Paylaş

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM

Mersin evden eve nakliyat, veya Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Hemen Arayın! 0 552 940 79 77

EVDEN EVE NAKLİYAT TEKLİF AL